چیدمان منزلی در صادقیه

با سلام

نمونه کارهایی که در این مقاله ملاحظه می کنید کاری مشترک از هنرجویان خانم ها کاملیا کوثری و مژگان جلیلوند است . این پروژه خانه ای قدیمی واقع در منطقه صادقیه می باشد که در این تصاویر چند اتود برای چیدمان آن توسط این دو هنرجو ارائه شده است . در زیر تصاویر قبل از چیدمان را ملاحظه می نمایید . لازم به ذکر است که این دو هنرجو تنها بخش چیدمان منزل را آموخته اند و آشنایی با نرم افزارهای طراحی نداشته اند و تنها به کمک سیستم میکس مدیا که منحصر به مجموعه دوریکا است و تنها با شیوه کلاژ کامپیوتری این منزل را چیدمان نموده اند .

 

01

02

بعد از گرفتن عکس و اصلاح آن طرحهایی که خانم جلیلوند در این فضا داده اند به این ترتیب می باشد .

03

این مدل طراحی از نظر فنی دارای ایراداتی هست مانند تکرار فرشها . نداشتن زاویه مناسب مبلمان و …. اما یکی از محاسنی که کارهای ایشان دارد که در ادامه نمونه دیگری را ملاحظه خواهید نمود این است که در انتخاب رنگها  و هماهنگ کردن آنها با یکدیگر و همچنین گردش رنگ  دقت بیشتری شده است .

04

یکی دیگر از اتودهای ایشان برای این فضا می باشد . همانطور که گفته شد ایرادهای چیدمان در این فضا زیاد است اما از نظر رنگبندی و تشخیص پایه رنگهابسیار اصولی کار شده است . در ادامه اتود خانم کوثری را برای این کار می بینیم .

05

اتود خانم کوثری برای این فضا از نظر رنگبندی و همچنین اصول چیدمان بسیار عالی است و همینطور دقت ایشان در جزییات مانند بخش آشپزخانه و اتاق خواب و … قابل توجه است .

منتظر نمونه کارهای بعدی هنرجویان دوریکا باشید .