آیا به دنبال ایده های سرگم کننده هستید ؟

شما میتوانید یک گلدان را با کاغذ دیواری تزئین کنید . این هنر بسیار ساده است ولی میتواند به خانه و یا باغ شما زینت بخشد.

flower

مواد لازم :

1. یک گلدان پلاستیکی و یا سفالی ساده

2.کاغذ دیواری

3.جوهر

4.چسب مخصوص کاغذ دیواری

دستورالعمل ساخت :

برای ساخت این گلدان زیبا به مقدار لازم کاغذ دیواری ببرید ،چسب را مستقیما روی دیواره های گلدان بزنید .حال کاغذ دیواری را روی گلدان بچسبانید و با دست روی آن را هموار کنید تا توده ها و برجستگی ها از بین برود و گلدان یکدست شود . اگر تنها یک توده هم وجود داشته باشد همان تا بالا میرود و کل گلدان را زشت میکند .

شما میتوانید یک طناب به گلدان وصل کنید و آنها را از بالا آویزان کنید ولی از آنجایی که یک زاویه ی کوچک فقط وجود دارد نمیتوان این کار را کرد و این واقعا کار آمد نیست .

شما باید بدانید که این گلدان یک قطعه کوچک است و نمیتوان به آن به صورت یک دید کامل نگاه کرد و اگر شما انسان کمال گرایی هستید این قطعه مناسب شما نیست . همچنین لازم به ذکر است که من لبه های تیز این گلدان را به وسیله ی سمباده صاف کردم و حالا مقداری از جوهر را روی قسمتهای لبه ی گلدان و روشن کاغذ دیواری میریزیم . و نمونه ی کامل شده آن در تصویر زیر در قسمت سمت چپ مشاهده میشود .

flower1

عزیزان از شما دعوت میکنم به سایت ما بیایید و از نمونه کارهای دانشجویان ما دیدن نمایید ،همچنین میتوانید از دوره های آموزشی دکوراسیون داخلی،پتینه کاری، نرم افزار ، … مجموعه دوریکا مطلع شوید بدین منظور اینجا کلیک کنید.