پک نرم افزارهای معماری داخلی :

شامل :

AUTOCAD 2D & 3D

3DMAX

VRAY

PHOTOSHOP

دوره های مذکور هر کدام توسط اساتید برجسته ای تدریس می گردند که تنها با دیدن نمونه کارهای فوق العاده این اساتید می توانید به کیفیت کار آنها پی ببرید . تمامی دوره ها به صورت کاملا فشرده و حرفه ای تدریس می گردند .

مدت دوره :

AUTOCAD 2D & 3D

( بدون پیش نیاز )

این دوره بر اساس نیازهای رشته های معماری و طراحی صنعتی طراحی گردیده است که به صورت فشره و در 6 جلسه 2 ساعته همراه با تمارین نقشه کشی صنعتی و معماری برگذار می کردد و نکات کاربردی و کلیدی به صورت کاملا مفهومی ارائه می گردند.

3DMAX & VRAY

AUTOCAD 2D & 3D ( پیش نیاز)

این دوره به صورت مکمل از دو نرم افزار مذکور تشکیل شده است و در پایان دوره هنرجو توانایی سه بعدی سازی و رندرینگ محیط های اینتریور و اکستریور را به حد عالی خواهد داشت . طول این دوره به صورت فشرده 8 جلسه 3 ساعته خواهد بود .

PHOTOSHOP

این دوره جهت تکمیل دوره های پیشین بوده و به صورت تکمیلی جهت پرزانته و بهینه سازی کارهای تری دی و همچنین ارائه شیت بندی مناسب جهت ارائه به کارفرما و یا دانشگاه را فراهم می نماید . این دوره در 3 جلسه 2 ساعته ارائه می گردد .

لزوم یادگیری هر کدام از نرم افزارها :

AUTOCAD 2D & 3D

این نرم افزار لزوم زیادی در ارائه نقشه و دیتیل های اجرایی جهت کارگاه ها و یا آنکه جهت ارائه پلان چیدمان به مشتری دارد . و اینکه جهت سه بعدی سازی بسیاری از فایلها قبل از آنکه فایل وارد نرم افزار تری دی مکس شود باید از این نرم افزار استفاده کرد . زیرا این نرم افزار دارای ابعاد و اندازه بسیار دقیقی است که تری دی فاقد آن می باشد .

3DMAX

نرم افزار تری دی مکس که به جرات یکی از بهترین و ارزشمندترین نرم افزارهای رندرینگ در تمامی زمینه هاست این امکان را فراهم می سازد که محیطی را تمایل دارید طراحی نمایید به مشتری نشان دهید و یا آنکه آن را به صورت کامل قبل از ساخت با تمام جزئیات مشاهده نمایید . این نرم افزار توانایی ساخت انیمیشن و تمامی کارهایی را که یک نرم افزار سه بعدی ساز می تواند انجام دهد را دارد . و توانایی این را دارد که بر خلاف اتوکد بتواند اشکال منحنی و نرم را با کیفیت بسازد . همانطور که در بخش کد بدان اشاره شد این نرم افزار تا حدی از لحاظ اندازه گذاری ضعیف است که ضعف آن توسط کد قابل جبران خواهد بود .

VRAY

وی ری یک پلاگین است که بر روی نرم افزار تری دی مکس نصب می گردد . که باعت می شود نور پردازی ، متریال دهی و رندرینگ کیفیت عالی داشته باشد و بتوان به وسیله مکس کیفیت عالی تصویری را داشت .

مژده به علاقه مندان به رندرهای طبیعی و فوق العاده ” دوره فوق تخصصی تری دی مکس و وی ری با نام ADVANCE RENDERING به دوره های تخصصی دوریکا اضافه گردید . با کیفیت عالی رندر بگیرید .IMG_20150113_190102 IMG_20150113_190240