پک آموزش غیر حضوری دکوراسیون و نرم افزار

تنها دوره هایی  که در مجموعه دوریکا آموزش داده می شوند و  امکان آموزش از را ه دور را دارا می باشند دوره دکوراسیون ویژه ورود به بازار کار ، دکوراسیون منزل و نرم افزارهای مربوطه است  . این امکان برای شهرستانی های عزیز و یا افرادی که در تهران سکونت دارند و به علت مشغله توان حضور در کلاسها را ندارند در نظر گرفته شده است .

این پک شامل دوره های نرم افزاری مانند AUTOCAD.3DMAX.VRAY.PHOTOSHOP بوده و همچنین شامل دوره مبانی دکوراسیون و متریال شناسی به صورت دی وی دی و همچنین جزوات آموزشی برگرفته از سرفصلهای آموزشی کالج لاسال کبک می باشد .

این پک به وسیله پست برای هنرجویان عزیز ارسال می گردد و دارای پشتیبانی 4 ماهه خواهد بود .

به این صورت که هنرجویان می توانند در صورت داشتن هر گونه ایرادی از طریق سایت و تلفن مشکلات خود را رفع کنند و اینکه ماهانه یک جلسه حضوری برای رفع اشکال داشته باشند .

لازم به ذکر است که در پایان دوره با ارائه پروژه توسط هنرجو امکان ارائه مدرک دیپلمای معماری داخلی از وزارت ارشاد و همچنین تمامی مدارکی که به دوره های حضوری تعلق می گیرد ، خواهد بود .

لازم به ذکر است که هزینه ای که هنرجویان بابت دوره دکوراسیون غیر حضوری پرداخت خواهند کرد تنها یک چهارم هزینه دوره حضوری خواهد بود . و تمامی مزایای دوره های حضوری را نیز کمابیش دارا است علاوه بر اینکه از لحاظ زمانی هنرجو کاملا آزاد بوده و می تواند در هر زمانی که تمایل دارد به مطالعه بپردازد .

 برای دیدن نمونه مدارک دوره ها اینجا کلیک کنید

برای دیدن جدید ترین نمونه کار های هنرجویان به پیج ما درد اینستاگرام مراجعه نمایید

FALLOW US

FALLOW US