می توان به جرات گفت که این دوره برای اولین بار در ایران با این کیفیت برگزار می گردد . یکی از مشکلاتی که همواره تمامی هنرجویانی که در زمینه دکوراسیون منزل و معماری داخلی تحصیل نموده اند چه در انواع آکادمی ها و چه انواع دانشگاههای داخل و خارج از ایران این بوده است که دوره ها هرچند که به صورت کاربردی هم آموزش داده شوند نمی توانند هنرجو را به سطحی برسانند که بتوانند به صورت مستقل فعالیت نمایند . و همیشه هنرجویان این رشته با ترس و وحشت از اجرای پروژه یا در نیمه راه این شغل را رها می کنند و یا اینکه این دوره در نهایت به آنها کمک می کند که بتوانند کارمندان مناسبی در زمینه طراحی باشند .

اینک مجموعه دکوراسیون دوریکا که همواره پیشگام شیوه های نوین و کاربردی آموزش و اجرای دکوراسیون داخلی است با همکاری اکیپ ماهر اجرایی بر آن شده است که هنرجویان خود را وارد پروژه های اجرایی نماید .

این دوره به این صورت برگزار می گردد که پروژه هایی ویژه هنرجویان در نظر گرفته می شود که به طور کامل توسط آنها اجرا می شود و تمامی مراحل از کشیدن پلان تا اتمام پروژه اجرا توسط هنرجویان و با نظارت کامل اساتید انجام خواهد شد .

این دوره مختص هنرجویان دوریکا نمی باشد . تمامی کسانی که در موسسات دیگر این دوره ها را گذرانده باشند و یا اینکه در این زمینه تحصیل کرده باشند و به هر دلیلی تاکنون نتوانسته اند کار اجرایی را بیاموزند می توانند با شرکت در این دوره و پرداخت هزینه آن به مجموعه دوریکا بپیوندند .

زمان و هزینه این دوره بسته به پروژه پیشنهادی به شرکت متغیر خواهد بود که البته رنج مشخصی دارد برای شرکت در کلاسها و رزرو دوره با ما تماس بگیرید .

به زودی تصاویر پروژه های اجرا شده توسط هنرجویان را در سایت مشاهده خواهید نمود .