برای دیدن نمونه مدارک پایان دوره اینجا کلیک کنید

برای دیدن جدیدترین نمونه کارهای دوریکا و هنرجویان به پیج ما در اینستاگرام مراجعه نمایید

FALLOW US

FALLOW US

این دوره ویژه افرادی در نظر گرفته شده است که در زمینه معماری داخلی و دکوراسیون داخلی و شاخه های آن در حال فعالیت هستند و نیاز دارند تا در زمینه کاری خود افزایش اطلاعات داشته باشند و یا اینکه به صورت حرفه ای تر در شاخه مورد نظر خود فعالیت نمایند . و یا اینکه تمایل دارند که شاخه های فعالیت خود را گسترش دهند . به طور کلی این پک آموزشی برای افرادی در نظر گرفته شده است که در شاخه های ذیل مشغول به فعالیت می باشند :

کابینت سازان و سازندگان لوازم دکوراتیو ، فروشندگان – تولید کنندگان و صاحبان فروشگاههای مبلمان ، تمامی دست اندر کاران ساختمان و بازسازی .

طول دوره 1 ( ویژه تمامی شاخه ها ) :

این دوره طی 2 ماه به صورت هفته ای دو روز و هر جلسه 1:30 ساعت خواهد بود . همچنین این دوره قابل برگذاری به صورت یک دوره 1 ماهه به صورت هفته ای دو روز و هر جلسه 2:30 ساعت نیز می باشد . و در صورتی که متقاضیان از شهرستان ها ثبت نام نمایند می توانند این کلاس را به صورت هفته ای یک جلسه 2:30 ساعت و در طول 2 ماه و یا به صورت 4 جلسه در یک هفته در هر ماه بگذرانند .

مدرک پایان دوره :

در پایان دوره به هنرجویان مدرک معماری داخلی از وزارت ارشاد اعطا می گردد . این مدرک بین المللی بوده و قابل ترجمه می باشد . در صورتی که هنرجو تمایل داشته باشد می تواند مدرک پایان دوره خود را از ICS کانادا و همچنین TCKIT آلمان و همینطور از وزارت دادگستری و فنی حرفه ای نیز داشته باشند که لازم به ذکر است هزینه مدارک متفرقه جداگانه دریافت خواهد شد . برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به مدارک پایان دوره اینجا کلیک کنید .

سیلابس دوره :

1. مباني هنرهاي تجسمي

2. رنگ شناسي مقدماتي و پيشرفته

3. روند طراحي پروژه

4. شناخت مواد و مصالح كارگاهي 1

5. نورپردازي تخصصي جهت معماري داخلي

6. شناخت مواد و مصالح كارگاهي 2

7. ارگونومي و عوامل انساني همراه با استانداردهاي طراحي

8. سبك شناسي در معماري داخلي

9. اصول طراحي و اجراي دكوراسيون فضاهاي مسكوني ، ويلا و آپارتمان ( عملي )

10. ارائه پروژه به روش میکس مدیا

طول دوره 2 ( به صورت تک و یا همراه با دوره 1) :

این دوره طی 3 ماه به صورت هفته ای دو روز و هر جلسه 1:30 ساعت خواهد بود . همچنین این دوره قابل برگذاری به صورت یک دوره 1.5 ماهه به صورت هفته ای دو روز و هر جلسه 2:30 ساعت نیز می باشد . و در صورتی که متقاضیان از شهرستان ها ثبت نام نمایند می توانند این کلاس را به صورت هفته ای یک جلسه 2:30 ساعت و در طول 3 ماه و یا به صورت 4 جلسه در یک هفته در هر ماه بگذرانند .

1. آموزش نرم افزار اتوكد مقدماتي

2. اصول طراحي و اجراي پروژه هاي غرفه نمايشگاهي ( عملي )

3. اتوكد پيشرفته

4. اصول طراحي و اجراي دكوراسيون فروشگاهها ( عملي )

5. طراحي مبلمان و عناصر معماري داخلي

6. آموزش نرم افزار فتو شاپ

7. نرم افزار تخصصي تري دي مكس و وي ري

8. طراحي دستي و پرسپكتيو 1 ( اختیاری و خارج از طول دوره )

9. پرسپكتيو پيشرفته همراه با پرزانته نهايي و راندوي معماري داخلي ( اختیاری و خارج از طول دوره )

10. ماكت سازي ( اختیاری و خارج از طول دوره )

مدرک پایان دوره :

در پایان این دوره به هنرجویان مدرک دیپلمای معماری داخلی از وزارت ارشاد اسلامی اعطا می گردد .

لازم به ذکر است که این سیلابس بر اساس کالج لاسال کبک تنظیم گردیده و بر اساس این متد هیچکدام از دروس در یک مدت مشخص تدریس نمی گردند و تمامی آنها در جای مورد نیاز و گاها به صورت موازی با برخی از دروس ارائه می گردند .